БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ

Георгія Вороного

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 96
Форма входу
Випадкове фото
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Прогноз погоди

ПРОСВІТНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ


І, здавалось, Україна
Буде квітнути віки
І, здавалось, - всі народи
Їй сплітатимуть вінки

       З сивої давнини тягнеться наш шлях. І не зміряти його ані кроками, ані поглядом. Це – шлях нашого народу – від часів появи на усій святій землі перших людей і аж у майбутнє. Саме сторінкам історії, минулим і сьогодення були присвячені суспільно-політичні заходи до Дня Незалежності, Дня Конституції, вечір „Наш шлях”, „Живи у серці, Україно!”. Зокрема на цих вечорах глядачі мали можливість прослухати лекцію, познайомитись з історичною спадщиною шляхів становлення української державності, історією виникнення символів та ритуалів держави.
       Великого значення надаємо організації та проведенню урочистого вечора до Дня Перемоги та Вогника „Споемте, друзья”. Плануючи проведення Вогника ми обійшли усіх ветеранів, вдів, зібрали дані про їх життєвий та військово-фронтовий шлях, що були використані під час проведення Вогника. В очах ветеранів була помітна сльоза вдячності після презентації їх життєвого шляху, а потім, до 50 грам фронтової, додавалась улюблена пісня: „Синий плато чек”, „В лесу прифронтовом”, „Споемте, друзья”, „В землянке”, „Фронтовики, оденьте ордена”, „День Победы”… Червоніли тюльпани в старечих руках, а посивілі скроні усих, хто зібрався в цьому залі, висвячувались в посмішці і дяці за пам”ять. Бо вона вічна, як і подвиг.

КЛУБ САМОДІЯЛЬНИХ АМАТОРІВ „ЛЕЛЕКА”

„Люблю я слово строге і вагоме,
Пряме, як промінь, чисте, наче дощ.
В нім клятва друзів, і робочий гомін,
І рідний шепіт і гриміння площ.
Лиш слово просте, в щирості безкрає,
Не куплене й не продане ніде-
В своїй красі ніколи не злиняє,
У саму душу людям западає
                                     (В. Бичко)


       Ці поетичні рядки об”єднають в коло місцевих самодіяльних аматорів, чий голос і Муза віща і натхненна. Це Олександр Степаненко, Тамара Кудрявцева, Віра Оленіч, Тетяна Кириченко, Таїсія Прядка, Женя Бабенко, Віка Васильченко,Ганна Нічик, Володимир Горох. Цей клуб підтримує тісні контакти з районною газетою, майстрами поетичного слова Варвинщини, молодими поетами місцевої школи. Так, нещодавно спільно з вчителями місцевої школи провели презентацію збірки Валентини Саверської-Лихошви „Знамениті люди Варвинщини”, конкурс поетичної майстерності „Свічадо”. Ці майстри слова пишуть сценарії свят, дописи в газету, допомагають учасникам конкурсів „Міс Журавка”, „Вечір романтичних пар”, „Містер Джентльмен”, написате представленне, поставити художній номер. Учасники клубу працюють над розвитком цього виду творчості, відшукують нові імена, допомагають молодим, пропагують красу мови, відтінки і музичність українського слова. Переконливим творчим здобутком діляться з колегами по цеху пера, відшукують цікаві імена з минулого. Видали збірку Володимира Івановича Зорки „Поклик серця”, вчителя історії та учасника Великої Вітчизняної війни.

РОБОТА З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ

Ти чуєш? – вітер прилетів,
Приніс з далеких берегів
Луну пісень і сміху й гомін
Дзвінких дитячих голосів
                         (Б. Лабаді)

      Роботі з дітьми та молоддю в нашому будинку культури приділяється надзвичайна увага. Адже сьогодні ми працюємо з тими, які через невеликий проміжок часу стануть творцями сьогодення і надзвичайно важливо, щоб той багаж народної творчості, який зараз мають їхні бабусі, мами, не був загублений. Крім того, робота у гуртках, колективах художньої самодіяльності, клубах за інтересами має велике виховне значення...
      „Талантам надо помочать. Бездарности пробьются сами”. Так, звичайно, це одна із провідних ідей роботи нашого клубу творчого розвитку „Дивосад”, який налічує 19 чоловік. Запримітивши, що сельчани дуже талановиті люди до пісні, до майстерності в декоративно-прикладному мистецтві, ми постійно, спілкуючись, розвиваємо майстерність і молоді, дітей та внуків.
Окрім цього клубу для дітей і молоді, в будинку культури працює ще шість колективів художньої самодіяльності, а саме: дитячий зразковий самодіяльний хореографічний колектив „ВЕСЕЛКА” , в якому приймає участь 16 учасників; підготовча група хореографічного колективу – 18 учасників; дитячий вокально-інструментальний ансамбль – 7 учасників; дитячий гурток естрадного співу – 27 учасників; дитячий вокальний ансамбль 
„Дзвіночки” – 12 учасників; драматичний колектив „Рампа” – 12 учасників.
       Колектив будинку культури активно співпрацює з місцевою школою і допомагає у проведенні заходів, які проходять на сцені будинку культури чи школи.
       Надзвичайною популярністю серед журавчан та й серед жителів нашого та Прилуцького районів, став дитячий конкурс популярної естрадної пісні «Музичний Водограй» Вже стало доброю традицією проведення благодійного концерту-акції „Всі ми діти твої, Україно!”, приуроченого Міжнародному дню захисту дітей. Незабутньо проходять розважально-конкурсні програми „Міні-міс Журавка”, „Джентльмен-шоу”, „Валентин і Валентина” (присвячена Дню закоханих). При повних аншлагах проходять „Осінній бал”, „Випускний бал”. Кожного року на свято приходить Святий Миколай і дуже цікаво дітям побувати на театралізованих „Новорічних пригодах”.

       На жаль, не проводяться вечори відпочинку та дискотеки для молоді в зв”язку з орендою приміщення.
Мова сайту

Враховуючи численні побажання та з метою допомоги відвідувачам сайту, запроваджується GOOGLE ПЕРЕКЛАДАЧ. Фонд та адміністратор сайту не несуть відповідальності за якість перекладу та достовірність перекладеного тексту.

Контакти

Благодійний фонд імені Георгія Вороного

Україна, 17620, Майдан Центральний, 2
с. Журавка, Варвинський район, Чернігівська область,
тел. (0462)93-52-57

Код ЕДРПОУ: 36326631,
Р/р 26007000002204
в "Банк "Демарк"
м. Чернігів МФО 353575

Оберемко Ольга Миколаївна
м. т. 094-988-62-57
e-mail: Oberemko.O@gmail.com

Друзі сайту

Дідовець Михайло Леонтійович

Заслужений вчитель України, лауреат міжнародної премії в галузі вивчення точних наук,
м.т. 066-968-02-34

Сита Галина Миколаївна

Кандидат фізико-математичних наук
т. (044)278-66-39

ТОВ "Дружба Нова" - Генеральний директор Гайдай Сергій Анатолійович

смт. Варва Чернігівської області, вул. Горького, 8
тел. (04636)2-11-73, (04636)2-12-78

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Locations of visitors to this page

Copyright fond im Voronogo ©
Конструктор сайтів - uCoz