БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ

Георгія Вороного

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 96
Форма входу
Випадкове фото
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Прогноз погоди

Програма діяльності благодійного фонду на 2010-2013 роки

1. Створити кабінет-музей Георгія Вороного та його родини в Журавській загальноосвітній школі:

- організувати збір матеріалів із залученням можливостей родини Георгія Вороного, державного архіву в Чернігівській області та інституту математики НАН України;

-  видати каталог музею;

-  організувати систему охорони та безпеки музейних цінностей.
 

2.   На базі створеного кабінету-музею організовувати:

-   математичні олімпіади школярів;

-  курси навчання комп”ютерним технологіям;

-  семінари викладачів математики;

-  наукові конференції.

 1. Відкрити додаток до меморіальної дошки Георгія Вороного на будівлі Журавської загальноосвітньої школи про присвоєння школі імені видатного вченого.

 2. Привести до ладу місце поховання Георгія Вороного та його батька в с. Журавка, розробити проект памятника-стели на їх могилі та влаштування території навколо нього, при наявності коштів - виготовити та становити пам”ятник на могилі.

 3. Розробити проект та виготовити  пам”ятник Георгію Вороному з окремими математичними фігурами, встановивши його на подвірї  Журавської   загально - освітньої школи.

 4. Створити та організувати діяльність сайту Фонду.

 5. Виготовити та встановити пам”ятну дошку-знак на місці розташування садиби Вороних,  де в майбутньому на виділеній земельній ділянці створити меморіальний макет садиби у зменшеному вигляді.

 6. Створити на базі Фонду власний архів друкованих та інших матеріалів про життя та діяльність Георгія Вороного та його родини.

 7. Розробити туристичний маршрут "Шляхи Георгія Вороного”, організацію екскурсій, виготовлення  сувенірів.

 8. Підготувати положення (умови) матеріальної підтримки талановитих школярів та молоді району (призначення стипендій, вручення цінних подарунків) та розпочати її вручення з 2011 року.

 9. Забезпечити діяльність та популяризацію позашкільних гуртків математичного спрямування в районі та щорічне проведення олімпіад з математики з відзначенням переможців та вчителів  преміями  благодійного фонду.

 10. Створити технічне оснащення Фонду та кабінету-музею (диски, касети, аудіо-відео-проекційна апаратура, сучасне ком”ютерне обладнання та інше).

 11. Звернутися з листом до Чернігівської обласної державної адміністрації щодо включення в бюджет області виконання робіт по будівництву підїздної дороги до кладовища, де знаходяться могили Георгія  Вороного та його батька, приведення в належний стан дорожнього покриття вулиці його  імені.

 12. Встановити ділові звязки з Прилуками, Ніжином, Кишиневом, Бердянськом,  Києвом, Яготином, де проживали рідні Георгія Вороного.

 13. Дослідити та визначити місця поховання брата та сестер Георгія Вороного на території церковного двору з подальшим відновленням їх могил.

 14. Налагодити зв'язки із іноземними фахівцями, які у своїх дослідженнях користуються діаграмами Вороного і іншими його результатами.

 15. Встановити в с. Журавка місце розташування народної бібліотеки, відкритої батьком  Георгія Вороного, з метою (при можливості) її відбудови його родичами, як приміщення для музею та тимчасового житла родини при їх перебуванні в селі.

 16. Організувати збір матеріалів щодо Журавського  м”ятного заводу (заводу по переробці лікарських рослин), який збудований за підтримки старшого брата вченого-Михайла.

 17. Підтримати постановку пєси про Георгія Вороного в Варвинському та Журавському БК (автор В.Сіверська). 

 18. Встановити всіх родичів родового дерева Георгія Вороного, налагодити з ними звязок та щорічно запрошувати їх до с. Журавки для відзначення памятних дат:  28 квітня - дня народження Георгія Вороного та 20 листопада - дня Памяті.

 19. У взаємодії з обласним  управлінням освіти і науки підняти питання перед міністерством освіти України щодо включення елементарного поняття про діаграми Вороного до шкільної програми з математики загальноосвітніх шкіл.

 20. Спільно з інститутом математини НАН України, національним педагогічним Університетом ім. Драгоманова, Ніжинським державним педагогічним університетом ім. Гоголя,  органами виконавчої влади області та зацікавленими  міжнародними науковими закладами провести підготовку та проведення в 2013 році відзначення 145-ї річниці з дня народження Георгія Вороного (28 квітня 1868 року) та 105-ї річниці з дня його смерті (20 листопада 1908 року).


 

Мова сайту

Враховуючи численні побажання та з метою допомоги відвідувачам сайту, запроваджується GOOGLE ПЕРЕКЛАДАЧ. Фонд та адміністратор сайту не несуть відповідальності за якість перекладу та достовірність перекладеного тексту.

Контакти

Благодійний фонд імені Георгія Вороного

Україна, 17620, Майдан Центральний, 2
с. Журавка, Варвинський район, Чернігівська область,
тел. (0462)93-52-57

Код ЕДРПОУ: 36326631,
Р/р 26007000002204
в "Банк "Демарк"
м. Чернігів МФО 353575

Оберемко Ольга Миколаївна
м. т. 094-988-62-57
e-mail: Oberemko.O@gmail.com

Друзі сайту

Дідовець Михайло Леонтійович

Заслужений вчитель України, лауреат міжнародної премії в галузі вивчення точних наук,
м.т. 066-968-02-34

Сита Галина Миколаївна

Кандидат фізико-математичних наук
т. (044)278-66-39

ТОВ "Дружба Нова" - Генеральний директор Гайдай Сергій Анатолійович

смт. Варва Чернігівської області, вул. Горького, 8
тел. (04636)2-11-73, (04636)2-12-78

Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Locations of visitors to this page

Copyright fond im Voronogo ©
Конструктор сайтів - uCoz